Personel
Merkezimizde çalışmakta olan doktor ve personel bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.


Prof. Dr. Muradiye Nacak

Baş Araştırmacı
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
m.nacak@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Dr. İsmail Taner Ezgi

Yardımcı Araştırmacı
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
t.ezgi@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız

Dr. Erol Durucu
Yardımcı Araştırmacı
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
e.durucu@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Halil Tezcan

Eczacı
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
h.tezcan@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız

Mehmet Özkarslı
Kalite Güvence Birimi
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
m.ozkarsli@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Ömer Tınaz

Paramedik
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
o.tinaz@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Özlem Kaftancı

Hemşire
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
o.kaftanci@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız

Ömer Özbirecikli
Paramedik
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
o.ozbirecikli@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


M. Sinan Bilecen

Paramedik
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
s.bilecen@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Sinem Bulgak

Laboratuvar Teknisyeni
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
s.bulgak@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız

Mehmet Şahin
Laboratuvar Teknisyeni
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
m.sahin@farmagenarge.com

Özgeçmişi görüntülemek için tıklayınız


Yılmaz Birecik

Sekreter
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
y.birecik@farmagenarge.com

 

Kamil Görücü
İdari Yönetici
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
k.gorucu@farmagenarge.com

 


Necdet Aşar

Yardımcı Personel
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
n.asar@farmagenarge.com

 


Kemal Şahin

Yardımcı Personel
Farmagen Ar-Ge Biyoteknoloji Ltd. Şti.
k.sahin@farmagenarge.com

 

 

İletişim Bilgileri
Detaylı iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.



İletişim Adresi

Gaziantep Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi (Teknopark) Burç Yolu 27000 Şahinbey
GAZİANTEP

Telefon : 0(342) 360 6262 / 360 63 20 - 21
Faks : 0(342) 360 6457
E-Posta : info@farmagenarge.com